Sprzedawaj własne blogowe gadżety

program do sklepu internetowego

Blog może być świetną formą sklepu internetowego. Zwłaszcza jeżeli jesteś już znanym blogerem, którego wpisy czytają tysiące ludzi, to masz wiele szans na zarobienie dodatkowych, czasami naprawdę dużych, pieniędzy. Jak możesz to zrobić? Sprzedając np.

swoje ciekawe gadżety reklamowe. Fani na pewno będą zadowoleni, jeżeli będą mogli nosić ze sobą gadżet przypominający im o oich ulubionym blogu lub blogerze. Pomysłów na realizację takich gadżetów są dziesiątki.

Największą popularnością cieszą się jednak pendrivy, kubki oraz koszulki. Możesz zaproponować też rzeczy bardziej oryginalne, powiązane z branżą, w której działasz – np. kosmetyczki, zakladki do książek lub torby bawełniane.

Zamówienie i wyprodukowanie blogowych gadżetów, zwłaszcza jeżeli dokonasz tego hurtowo, nie będzie wcale drogie, natomiast zarobić na nich możesz dużo więcej. Sprzedaż blogowych gadżetów możesz prowadzić nie tylko na samym blogu, ale także na fejsbukowym fanpageu, jeżeli taki posiadasz. Twoi czytelnicy na pewno czymś się zainteresują i zasilą twoje konto chociażby kilkunastoma złotymi.

Back To Top