Pielęgnuj znajomości

www.101filmow.pl

Podczas życia spotykamy wielu wartościowych, ciekawych czy chociażby zabawnych ludzi. Niestety, ścieżki życia często się rozchodzą i kontakty, nawet te kiedyś najbardziej intensywne, urywają się.

Dodatkowo, obecne szybkie tempo życia uniemożliwia częste spotykanie się nawet wówczas, kiedy mieszka się w jednym mieście. Odpowiedzią na takie problemy są media społecznościowe.

Są one platformą komunikacji między znajomymi, umożliwiającymi przesyłanie sobie wiadomości na zasadzie maili, a jednocześnie możemy poinformować znajomych o zmianach w naszym życiu poprzez umieszczenie informacji o nich na naszym oficjalnym profilu. Możemy tam również umieszczać linki do ciekawych artykułów, piosenek lub po prostu napisać o tym, o czym aktualnie myślimy.

Rozwój technologii sprawił, że dostęp do takiego portalu możliwy jest nie tylko poprzez komputer, ale i telefon komórkowy. Dzięki temu w praktycznie każdym miejscu jesteśmy na bieżąco z życiem naszych znajomych, a dzięki wbudowanym w telefon komórkowy aparatowi, możemy umieszczać tam fotografie z naszego aktualnego miejsca pobytu.

Back To Top