Jakie napoje podać gościom?

https://spicetree.pl/pl/c/Rodzynki/55

Wydawać by się mogło, że napoje pełnią drugoplanową rolę podczas imprezy komunijnej czy z okazji chrztu, jednak w rzeczywistości są równie ważne jak główne danie. Planując jakie napoje podasz swoim gościom pamiętaj o każdym, zarówno starszych jak i dzieciach.

Staraj się przy tym uwzględnić ich gusty smakowe. Obowiązkowo, na każdej imprezie powinny pojawić się ciepłe napoje, najlepiej sprawdzą się kawa i herbata.

Możesz także podać kawę zbożową, bo być może wśród twoich gości są osoby, które nie spożywają kofeiny. Zadbaj też o to, by na stole cały czas stał zimy napój, najlepiej jeśli będzie to woda i sok owocowy. Warto wybrać sprawdzoną restauracja na chrzciny warszawa, która zajmie się organiczacją imprezy.

Jeżeli impreza odbywa się latem, w gorący dzień, miej w zamrażarce zapas kostek lodu. Miej także w lodówce schłodzone napoje: wodę lub soki, goście mogą zażyczyć sobie czegoś chłodniejszego.

Pamiętaj też o tym, że raczej niewskazane jest serwowanie napoi alkoholowych podczas takich uroczystości jak komunia czy chrzest. Ewentualnie możesz poczęstować gości lampką wytrawnego wina do obiadu.

Back To Top