Co będą piły dzieci?

Dla osoby organizującej rodzinną uroczystość zawsze dużym problemem są gusta smakowe dzieci. Jak wiadomo maluchy potrafią być bardzo wybredne w kwestii jedzenia, a w kwestii gospodarza leży zadbanie o to, by na jego imprezie dzieci były zadowolone i przede wszystkim – najedzone. O ile z potrawami przygotowywanymi osobno dla dzieci raczej nikt nie eksperymentuje, to w kwestii napojów sprawa wygląda nieco inaczej. Kawa – odpada. Herbata – gorącej dzieci nie piją.

Woda – mało który maluch lubi smak czystej wody. Co zatem zaserwować im do picia? Wbrew pozorom opcji jest bardzo dużo. Kawa zbożowa – jest nie tylko dobrym zamiennikiem kawy tradycyjnej, ale jest także lubiana przez dzieci. Z dodatkiem mleka i cukru spisze się doskonale na każdej imprezie. Kakao podane na zimno lub ciepło – czy ktoś zna dziecko, które nie lubiłoby tego napoju? Soki owocowe – kolorowe napoje z kolorową słomką zasmakują niejednemu wybrednemu maluchowi.

Bubble tea – czyli przysmak, który możesz kupić nie tylko w kawiarniach, ale możesz przygotować także samodzielnie, wystarczy kupić paczkę czarodziejskich kulek, które nawet ze zwykłego napoju wyczarują coś niebanalnego.

Back To Top